Viti i fundit te Interi, mbrojtësi përgatitet për lamtumirën, rinovimi i vështirë

0

Stefan De Vrij mund të largohet nga Interi. Mbrojtësit hollandez i skadon kontrata në vitin 2023 dhe rinovimi duket i vështirë pë momentin.

Sipas asaj që shkruan Tuttosport, ky do jetë viti i fundit i De Vrij me fanellën e nënkampionëve të Italisë. Sa i takon skuadrës së ardhshme, akoma nuk ka një hipotezë konkrete.

30 vjeçari është pjesë e Interit prej 5 sezonesh. Më parë, ai ka luajtur për Lazion dhe Feynoord.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here