Vranë “të fortin” e Shkodrës, lihet në burg një prej të arrestuarve, avokati: Ishte thjesht drejtues mjeti, jo autori i krimit

0
51

Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për shtetasin Hydajet Mehmeti, i dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Ridvan Ramazanit.

Mësohet se në seancën gjyqësore Mehmeti nuk ka pranuar që të japë deklarime.

Ndërkohë, avokati i të akuzuarit ka kërkuar “arrest shtëpie” për të, pasi sipas tij, ai ka qenë thjeshtë drejtues mjeti dhe jo autori i vrasjes.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here