Xhensila dhe Besi shpenzuan për dasmë, por shifra e Marinës dhe Getit do ju lërë pa fjalë

0

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoëbizin shqiptar ka qenë dasma e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi.

Ata u martuan mbrëmjen e djeshme në Gjirin e Lalzit, në një ceremoni me rreth 600 të ftuar. Por sa mund të ketë kushtuar gjithë dasma e çiftit të famshëm.

Dasma e bujshme ka kushtuar në total rreth 130 mijë euro, ku 80 mijë euro mendohet të ketë kushtuar vetëm organizimi tek Gjiri i Lalzit.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here