Zbatimi reformes zgjedhore, reagon Rama: Brenda paketës së 18 Majit

0

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar me ane te nje statusi ne “Facebook”, lidhur me zbatimin e reformes zgjedhore, ku shkruan se ajo eshte pjese e marreveshjes se 18 majit.

“Reforma zgjedhore brenda paketës së 18 majit dhe nis nga Vota e Shqiptarëve jashtë kufijve.

Plus:Idetë e një pale s’janë kusht për tjetrën!’, shkruan Rama.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here