Zyrtare, Cristiano Ronaldo zgjidh kontratën me Man. United

0

Divorc përfundimtar. Cristiano Ronaldo dhe Manchester United gjejnë gjuhën e përbashkët për prishjen e kontratës që skadonte në fund të këtij sezoni.

Numri 7 nuk do të veshë më fanellën e klubit më të titulluar të Anglisë pas një sezoni e gjysmë dhe do të vihet në kërkim të një skuadre të re ku mund të transferohet me parametra zero.

Lajmin e ndërorerjes së dyanshme të bashkëpunimit e bën të ditur klubi britanik.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here