Së fundmi në rrjet ka qarkulluar një foto e Egli Takos me një djalë të panjohur për mediat. Menjëherë kjo foto bëri që shumë të aludojnë se bukuroshja ka nisur një romancë të re.

Pas gjithë zhurmës, ka reaguar vetë Egli,e cila nuk ka kursyer kritikat për mediat dhe për komentuesit, madje e revoltuar ka shkruar që gjithë të përjetojnë të njëjtën gjë, siç po e përjeton ajo këtë moment.

 

Ndërkohë, ka mohuar të ketë nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Olsi Bylyku. Nga ana tjetër, aktori nuk ka reaguar fare lidhur me të gjithë zhurmën e krijuar në rrjet.

 

foto galeri