Së fundmi disa media italiane kanë raportuar lajmin se balerini i  njohur shqiptar, Kledi Kadiu ka ndërruar jetë, duke shqetësuar fansat e tij, miqtë dhe familjarët.

 

Balerini i njohur i ka lexuar këto lajme dhe ka vendosur që të reagojë përmes disa postimeve në “Instastory”

Mediat shkruajnë se ai ka pësuar infarkt duke e bërë atë pa shpresa për jetën.

Image