Kryeministri Rama ka ndarë në rrjetet sociale momente nga ndeshja e mbrëmshme Shqipëri-Poloni, ku kuqezinjtë dhuruan spektakël dhe dolën fitimtarë me rezultatin 2-0.

 

 

Kryeministri Rama ka ndarë në rrjetet sociale momente nga ndeshja e mbrëmshme Shqipëri-Poloni, ku kuqezinjtë dhuruan spektakël dhe dolën fitimtarë me rezultatin 2-0. Rama shprehet se me këtë fitore e nxori grupin në krye si asnjëherë më parë.

 

“Mirëmëngjesi dhe me dy eurogolat e një mbrëmjeje të paharrueshme në Air Albania Stadium, ku kuqezinjtë i dhuruan të gjithë shqiptarëve një gëzim të madh me fitoren që i nxorri në krye të grupit si asnjëherë më parë, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.