Princ Harry dhe Meghan Markle janë shfaqur surprizë në premierën e filmit “Bob Marley: One love”, në Xhamajkë. Çifti u shfaq duke parakaluar në tapetin e kuq dorë për dore. Meghan kishte veshur një fustan të zi dhe Harry një kostum klasik.

Filmi tregon jetën dhe muzikën e një ikone që frymëzoi brezat përmes mesazhit të tij të dashurisë dhe unitetit. Eventi shënon një kthim në Xhamajka për Princin Harry, 39 vjeç dhe Meghan, 42, të cilët kishin pa shkuar atje që në vitin 2017.