Bora Zemani i ka kushtuar pak kohë ndjekësve të saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

 

Një nga fansat e ka pyetur moderatoren në lidhje me operacionet plasitike. Kjo është një temë që jo pak herë e ka përfshirë Borën, ndërkohë që kjo e fundit nuk ka hezituar t’i jap një përgjigje ndjekësit të saj.

 

“Të vetmet operacione që kam bërë në jetë kanë qenë lindja e Arborit dhe heqja e apandesitit,”-u përgjigj Zemani.Ndërsa më herëtsërish e pyetur nga fansat, Bora dhe Donaldi lanë të kuptohej se së shpejti do të ketë një projekt të përbashkët për ata të dy.

 

Ndërkohë aktori nga ana tjetër po starton sezonin e ri të emisionit të tij “Më lër të flas” këtë të premte me vëllanë Romeo Veshajn.