Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar mëngjesin e sotëm në rrugën vjetër Laç-Mamurras.

 

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën shoferi, ndërsa n jë tjetër ka mbetur i plagosur.

 

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e plota të aksidentit.