Aktorja e njohur turke, Hande Erçel, është duke jetuar një prej periudhave më të bukura në jetën e saj. Prej disa kohësh, ajo po jeton dashurinë me biznesmenin Hakan Sabanci, i cili duket qartë që ia ka bërë jetën edhe më të bukur. Sot, në një ditë të veçantë për aktoren e njohur, Hande s’mund t’i mbante për vete të dyja gëzimet. 14 shkurti nuk është vetëm dita e të dashuruarve, por edhe ditëlindja e Hakan Sabanci.

Aktorja bukuroshe ka ndarë në profilin e saj social disa foto, përmes të cilave uron partnerin për ditën e lindjes dhe festën e të dashuruarve.

Hande Erçel, e cila ka udhëtuar në shumë vende të botës me Hakan Sabancı, shkruan në krah të fotove: “Gëzuar ditëlindjen Valentini im”

Me dhjetëra urime shkojnë në adresë të aktores nga të gjithë fansat e çiftit.

Ad 
 
Unmute