Vanessa Hudgens është bërë nënë për herë të parë me bashkëshortin e saj, lojtarin e MLB, Cole Tucker.


Ylli i High School Musical, 35 vjeç, nuk e ka zbuluar ende datën e lindjes, seksin apo emrin e të porsalindurit, por familja, tashmë me tre anëtarë, u pa duke u larguar nga një spital në Santa Monica më 3 korrik, që ishte edhe ditëlindja e 28-të e Tucker.

Ajo ndau një postim vlerësimi për burrin e saj me këtë rast.

“Gëzuar ditëlindjen në copëzës sime të parajsës”, e ka mbishkruar ajo postimin, ku shfaqen fotot e çiftit dhe qenit të tyre. “Ti e bën botën një vend më të ndritshëm vetëm duke qenë ti.”

Hudgens dhe Tucker u kurorëzuan me një dasmë në xhungël në Tulum, Meksikë./BalkanWeb