Policia italiane ka vënë në pranga  dy persona për transport të lëndëve narkotike.

 

 

 

Mediat italiane shkruajnë se në pranga kanë rënë 42-vjeçari shqiptar dhe 21-vjeçari italian.

 

Autoritetet kanë kryer kontrolle në banesë ku edhe kanë gjetur 1 kg kokainë, armë zjarri dhe mbi 10 mijë euro.