Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi dhe partneri i saj Adis Patushi u bënë për herë të parë prindër të një djali. Artistja solli në jetë rreth një muaj më parë vogëlushin e tyre të cilin kanë pagëzuar me emrin Theo Mal.

 

E teksa nuk ka ngurruar të ndajë momentet e veçanta me të voglin e saj për ndjekësit, Fifit duket se nuk po e beson ende faktin që është bërë nënë tashmë.

 

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet duke mbajtur në krahë të voglin e saj ku shkruan:

 

 “Nuk po mund ta besoj që i bëmë 4 javë bashkë Theo. Ti je dashuri, bir.”