Edi Rama ka përgëzuar Elton Arbanën dhe ekipin e tij përmes një video telefonate pasi kryeson në Shijak.

 

 

Arbana është 4088 vota para kandidatit të koalicionit “Bashkë Fitojmë”, Rezart Tusha.

 

Janë numëruar 47 kuti nga 54 që ka në total në bashkinë Shijak.