Teksa pritet nga momenti në moment të nisë protesta e thirrur nga opozita, kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetin social “Facebook”, duke punuar një vazo balte.

“Ai momenti kur njëri thotë varja se u pre rruga dhe tjetri thotë jo, sapo u hap një rrugë e re.”-shkruan Rama.