Kreu i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Gazment Bardhi, ka thirrur ditën e sotme mbledhje urgjente të grupit Parlamentar demokrat.

 

Mbledhja pritet të zhvillohet në orën 12:00, ne sallën e grupit parlamemtar ne Kryesinë e Kuvendit.

 

Ky vendim vjen pas kaosit të shkaktuar nga deputetët e opozitës në seancën e sotme plenare me flakadanë dhe rrëmujë në sallë.