Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale pamje nga plazhi i Durrësit.

Në videon e publikuar nga kryeministri duket se vijon puna për përgatitjen e bregdetit për sezonin e ri veror.

“MIRËMËNGJES dhe nga Durrësi, ku kemi marrë të gjitha masat që gjithçka të jetë gati për një sezon veror të suksesshëm, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kreu i qeverisë./BalkanWeb